Šiandien, m.

Trumpai apie mūsų namelius...

Saugų vaikų globos veikia nuo 1947m.

Vaikų globos namai yra mišraus tipo. Globos namuose vidutiniškai gyvena 60 vaikų netekusių tėvų globos. Vaikų amžius nuo gimimo  iki 18 metų. Nuo 1999 metų vaikai gyvena šeimynomis atsižvelgiant tik į giminystės ryšius. Šiuo metu vaikai gyvena  šeimynose „Spindulys“, „Šypsena“, „Vaivorykštė“ „Saulės vaikai“,  „Žirniukai“, adresu – Mažosios Lietuvos g. 2, Saugų k., Šilutės r. sav. ir dveji bendruomeniniai namai (nuo 2014-10-01), „Rusnės“ šeimyna, adresu - Taikos g. 2, Rusnės mstl., Šilutės r. sav.

ir nuo 2017-03-02 „Gilės“, šeimyna  adresu - Gediminaičių g. 8, Švėkšnos mstl.

Vienoje šeimynoje gyvena įvairaus amžiaus, 7-10 vaikų. Mokyklinio amžiaus vaikai lanko Saugų J.Mikšo vidurinę mokyklą, profesijos mokykla, specialiąsias mokyklas. Ikimokyklinio amžiaus vaikai lanko darželius pagal poreikį.

Savo veiklos pradžioje globos namai buvo įsikūrę pastatuose,

kurie statyti 1891, 1902, 1912 metais.

1964 m. pastatytas trijų aukštų miegamasis korpusas,

1986 m. miegamojo korpuso priestatas (poilsio ir darbo kambariai,

administracija, virtuvė ir kt.).

2007-2010 metais abu globos namų pastatai kapitaliai suremontuoti iš vidaus ir apšiltinti iš išorės.

Globos namų savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija - Šilutės rajono savivaldybės taryba.

(Išsamesnis mūsų namų pristatymas PDF formatu)

Daugiau apie mus: facebook paskyroje

Video:

Mus remia:

Viktorijos Grajauskienės

paramos fondas

UAB

"Orange Group Baltic"

Sveikos gyvensenos klubas

KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB

© 1999-2018 Saugų vaikų globos namai. Visos teisės saugomos.